CMS 2020 Class Awards Recipients

 

CMS 2020 Class Awards

Grade Name Class Award
6 Sophie Hamilton Accelerated Reader Outstanding Student
6 Madison Porter Art 110 Percent
6 Piper Bennette Band 110 Percent
6 Dario Colon Cruz Band Outstanding Student
6 Yeraldine Rodriguez Math 110 Percent
6 Angelica Rivera Math Outstanding Student
6 Karsyn Webber Math Academy 110 Percent
6 Sophie Ritzmann Math Academy Outstanding Student
6 Brithza Arreola Reading 110 Percent
6 Sophie Ritzmann Reading Outstanding Student
6 Sophie Hamilton Science 110 Percent
6 Edgar Navarro Science Outstanding Student
6 Piper Bennette Science Academy 110 Percent
6 Judd New Science Academy Outstanding Student
6 Karsyn Webber Social Studies 110 Percent
6 Sophie Ritzmann Social Studies Outstanding Student
6 Judd New Technology 110 Percent
6 Sophie Ritzmann Technology Outstanding Student
7 Jacob Nickel Accelerated Reader 110 Percent
7 Judson Ivy Accelerated Reader Outstanding Student
7 Jacob Nickel Band 110 Percent
7 Chelsea Canapi Band Outstanding Student
7 Kaleigh Tomek Creative Writing 110 Percent
7 Luke Daniell English 110 Percent
7 Tyler Airheart English 110 Percent
7 Lenora Busby English Outstanding Student
7 Chelsea Canapi History 110 Percent
7 Cameron Ritz History Outstanding Student
7 Lizbeth Quintero Math 110 Percent
7 Emily Hogue Math 110 Percent
7 Delilah Martinez Math Outstanding Student
7 Karsyn Cosper Math Academy 110 Percent
7 Jonah Payne Math Academy Outstanding Student
7 Jaidaa Estrada Reading 110 Percent
7 Sarah Gable Reading Outstanding Student
7 Timothy Hobbs Science 110 Percent
7 Hailey Isaacs Science 110 Percent
7 Karsyn Cosper Science Outstanding Student
7 Jonah Payne Science Academy 110 Percent
7 Chelsea Canapi Science Academy Outstanding Student
8 Abigale Walker Ag Science 110 Percent
8 Jocelyn Baker Ag Science Outstanding Student
8 Edmundo Gaona Art Outstanding Student
8 Connor Thiele Band 110 Percent
8 Amy Rodriguez Band Outstanding Student
8 Jazlynn Johnson Creative Writing Outstanding Student
8 Keiley Webber English 110 Percent
8 Clay Kennedy English Outstanding Student
8 Eddie Gaona History 110 Percent
8 Kate Humphreys History Outstanding Student
8 Zachary Lindsey Math 110 Percent
8 Saul Colon Cruz Math Outstanding Student
8 Emily Evans Math Academy 110 Percent
8 Clay Kennedy Math Academy Outstanding Student
8 Carl Anderson Reading 110 Percent
8 Dixie Mayfield Science 110 Percent
8 Eddy Gaona Science Outstanding Student
8 Kate Humphreys Science Academy 110 Percent
8 Meagan Henderson Science Academy Outstanding Student
8 Jose Quintero Social Studies 110 Percent
8 Liberty Martinez Spanish 110 Percent
8 Riley Finney Spanish Outstanding Student

Attached Files